On Parmak Yazma Uygulamasına Hoş geldiniz!

Hala iki parmağınızla mı yazıyorsunuz? Tuşlara basmadan önce hala klavyenize bakma ihtiyacı mı duyuyorsunuz?
On Parmak Yazma Uygulaması, klavyeyle hızlı ve doğru yazmayı öğrenmeniz, uygulamanız ve geliştirmeniz için size yardımcı olmak amacıyla tasarlanan, ücretsiz, kullanıcı dostu bir öğrenme sayfasıdır.
On parmak yazmaya başladıktan sonra yazmak istediğiniz harfleri bulmak için klavyeye bakmak zorunda kalmayacaksınız ve aynı zamanda çok daha hızlı yazabileceksiniz!
On Parmak Yazma görme yerine kas hafızasına dayanan bir yöntemdir. Bu yöntem sizin yüksek çok daha hızlı bir şekilde veri girişinizi sağlar, özellikle bir metni diğer görsel bir materyalden yazıya dökmek istediğinizde büyük yardımı dokunur.
On Parmak Yazma yöntemi, bilgisayarda üretkenliğinizi de önemli derecede geliştirir; veri giriş hızınızı artırır; gerekli olduğu yerlerde de göz yorgunluğunu ve gözde hasar oluşumunu azaltır.
On Parmak Yazma Uygulaması, klavyeyle yazmayı adım adım öğrenebileceğiniz 15 dersten, bir hız testinden ve oyunlardan oluşur. Kendi gelişiminizi kendiniz görün ve keyfini sürün!

Klavye düzeni

US English UK English US Dvorak Programmer Dvorak US Colemak US Workman Español Latino हिन्दी देवनागरी इन्स्क्रिप्ट العربية मराठी বাংলা ইনস্ক্রিপ্ট কিবোর্ড প্রভাত কিবোর্ড ইউনিজয় কিবোর্ড মুনির কিবোর্ড জাতীয় কীবোর্ড Português Brasileiro ABNT Русский Русский Диктор Deutsch Deutsch Schweiz Français Français du Canada Canadien Multilingue Français de Belgique Français de Suisse Français Bépo اُردُو‎ తెలుగు தமிழ் Tiếng Việt Telex Tiếng Việt VNI Tiếng Việt ਪੰਜਾਬੀ پنجابی ગુજરાતી Indonesia Melayu Jawa Türkçe Q Türkçe F Italiana فارسی แป้นพิมพ์เกษมณี แป้นพิมพ์ปัตตะโชติ Polski Filipino Hausa پښتو ಕನ್ನಡ മലയാളം Sunda ଓଡ଼ିଆ မြန်မာဘာသာ Українська Oʻzbekcha سنڌي Română Azərbaycanca Af-Soomaali Nederlands Belgische AZERTY Malagasy नेपाली සිංහල ភាសាខ្មែរ অসমীয়া Kiswahili Magyar Ελληνική Қазақша České Català Српски Srpski Svensk ພາສາລາວ Qhichwa Türkmençe Тоҷикӣ Български Български Фонетичен Shqip Afrikaans Հայերեն Татарча Монгол Hrvatski Dansk עברית Sesotho Slovenčina Suomi Norsk ქართული Кыргыз Беларуская Bosanski Lietuvių Galego Slovenščina Latviešu Македонски Башҡортса Eesti Euskara Cymraeg Malti 47 Malti 48 Frysk Lëtzebuergesch
 
Icelandic Gaeilge Føroyskt Māori