Witamy na kursie bezwzrokowego pisania!

Czy nadal piszesz na klawiaturze dwoma palcami? Czy nadal musisz patrzeć na klawiaturę przed każdym naciśnięciem klawisza?
Nauka bezwzrokowego pisania na klawiaturze to darmowa, przyjazna dla użytkownika strona internetowa, która jest w stanie pomóc każdemu nauczyć się, ćwiczyć oraz poprawić szybkość i dokładność pisania na klawiaturze.
Kiedy raz nauczysz się bezwzrokowego pisania na klawiaturze, nigdy więcej nie będziesz musiał patrzeć na klawiaturę, aby znaleźć literę, którą chcesz napisać. Będziesz również w stanie pisać ze znacznie większą szybkością!
Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze jest metodą opartą na pamięci mięśniowej, a nie wzrokowej. Ta metoda umożliwia o wiele szybszy dostęp do zasobów pamięci, zwłaszcza jeśli musisz przepisać tekst z innych materiałów audiowizualnych.
Pisanie metodą bezwzrokowego pisania nie tylko polepsza produktywność Twojego komputera, ale też zwiększa szybkość wprowadzania danych oraz, w miarę możliwości, zmniejsza zmęczenia i możliwość uszkodzenia wzroku.
Nauka bezwzrokowego pisania na klawiaturze składa się z 15 lekcji, testu prędkości oraz gier, dzięki którym nauczysz się krok po kroku szybkiego pisania, kontrolując swoje postępy, a zarazem dobrze się przy tym bawiąc!

Układ klawiatury